Підписатися на RSS

РЕЗУЛЬТАТИ

ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН У 2019 – 2020 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

ВСЬОГО: 11 ОЛІМПІАД

БРАЛИ УЧАСТЬ: 18 УЧНІВ

1. Українська мова і література

№ п/п Учень Клас Загальна кількість учасників Вчитель Кількість балів за І місце Кількість набраних балів Місце
1. Гук Вікторія 7-А 26 Богата О.М. 44 32,75
2. Мельникова Ірина 9-Б 23 Бубон Р.І. 47,5 37,5

2. Англійська мова

№ п/п Учень Клас Загальна кількість учасників Вчитель Кількість балів за І місце Кількість набраних балів Місце
1. Сениш Катерина 9-Б 37 Рудяшко З.В. 102 88 ІІІ
2. Загорудько Ангеліна 9-Б 37 Рудяшко З.В. 102 70
3. Демківська Богдана 11 24 Рудяшко З.В. 96 73

3. Німецька мова

1. Мельникова Ірина 9-Б 7 Неділько К.І. 100 87 ІІІ

4. Математика

№ п/п Учень Клас Загальна кількість учасників Вчитель Кількість балів за І місце Кількість набраних балів Місце
1. Посіренін Орест 6-Б 53 Поплавська Н.А. 21 1
2. Турчин Дмитро 7-В 35 Поплавська Н.А. 23 9
3. Мельник Сергій 8-А 29 Олефіренко В.В. 31 11
4. Бранашко Анастасія 8-А 29 Олефіренко В.В. 31 4
5. Мельникова Ірина 9-Б 30 Олефіренко В.В. 35 17

5. Фізика

№ п/п Учень Клас Загальна кількість учасників Вчитель Кількість балів за І місце Кількість набраних балів Місце
1. Мельник Сергій 8-А 23 Фесич М.Ю. 27 18,5 ІІІ
2. Подлевський Роман 11 11 Поплавська Н.А. 24 3

6. Біологія

№ п/п Учень Клас Загальна кількість учасників Вчитель Кількість балів за І місце Кількість набраних балів Місце
1. Мельник Сергій 8-А 23 Дубас Л.В. 51 23,5 ІІІ
2. Мельникова Ірина 9-Б 24 Дубас Л.В. 67,5 34 ІІІ

7. Географія

1. Пінєвич Богдан 8-А 21 Рекеда Т.І. 49 35 ІІІ
2. Мельник Сергій 8-А 21 Рекеда Т.І. 49 34 ІІІ
3. Кучеренко Єлизавета 11 13 Рекеда Т.І. 48 20

8. Хімія

№ п/п Учень Клас Загальна кількість учасників Вчитель Кількість балів за І місце Кількість набраних балів Місце
1. Мастилко Валерій 7 22 Пінєвич О.А. 35 13
2. Мельник Сергій 8-А 17 Пінєвич О.А. 25 – ІІ м. 25 ІІ
3. Мельникова Ірина 9-Б 14 Пінєвич О.А. 33,5 – ІІ м. 33,5 ІІ

9. Історія

№ п/п Учень Клас Загальна кількість учасників Вчитель Кількість балів за І місце Кількість набраних балів Місце
1. Мельник Сергій 8-А 21 Грищенко О.М. 32.5 14
2. Мельникова Ірина 9-Б 20 Лєбєдєва О.С. 34 34 І

10. Правознавство

№ п/п Учень Клас Загальна кількість учасників Вчитель Кількість балів за І місце Кількість набраних балів Місце
1. Мельникова Ірина 9-Б 19 Лєбєдєва О.С. 44 44 І
2. Якименко Софія 9-Б 19 Лєбєдєва О.С. 44 31,5

11. Зарубіжна література

№ п/п Учень Клас Загальна кількість учасників Вчитель Кількість балів за І місце Кількість набраних балів Місце
1. Мельник Сергій 8-А 17 Одарченко К.І. 26 13
2. Якименко Софія 9-Б 18 Одарченко К.І. 27 15

X Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Г.Шевченка

№ п/п Учень Клас Загальна кількість учасників Вчитель Кількість балів за І місце Кількість набраних балів Місце
1. Чуфищук Софія 6-Б 21 Грибенюкова В.О. 25 14
2. Мельникова Ірина 9 -Б 16 Бубон Р.І. 28 28 І

ХХ Міжнародний конкурс ім. П.Яцика

№ п/п Учень Клас Загальна кількість учасників Вчитель Кількість балів за І місце Кількість набраних балів Місце
1. Качало Валентин 6-А 35 Бубон Р.І. 39 23
2. Панченко Кіра 7-А 32 Богата О.М. 34 22,5

І (районний) етап всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України

№ п/п Учень Керівник Клас Відділення Секція Тема роботи Контрольна робота 33 Заочне оцінювання 20 Захист 47 Загальний бал 100 Місце
1. Мельникова Ірина Олександрівна Лєбєдєва О.С. 9-Б Історія України Історичне краєзнавство Злочин проти розуму і совісті: репресії сталінізму проти української інтелігенції Києво-Святошинського району 30-х років ХХ століття» 24,5 23 45 92,5
2. Мазаний Назар Кучеренко Н.О. 9-А Біологія Валеологія Визначення вмісту вітаміну «С» в цитрусових та їх гібридах 14 19,6 47 80,6 ІІ
3. Гнатюк Владислава Дмитрівна Кучеренко Н.О. 9-А Біологія Загальна біологія Кількісне визначення вітаміну «Р» у чаї 16 ІІІ
Кiлькiсть переглядiв: 913

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.