/Files/photogallery/732/dpa.jpgГрафік проведення ДПА у 2018 році

Увага! Сторінка поповнюється матеріалами поступово. Слідкуйте за змінами!!!

Затверджено
Директор школи ____________Т.Ф.Мигрин
Розклад
державної підсумкової атестації
за курс базової загальної середньої освіти
Шпитьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.
2017 - 2018 навчальний рік
№ п/пДатаКласПредмет
1.30.05.2018Українська мова (письмово)
Математика (письмово)
2.04.06.2018Математика (письмово)
Українська мова (письмово)
3.07.06.2018Англійська мова (письмово)
Українська література (письмово)

Склад комісії

по проведенню державної підсумкової атестації
за курс базової загальної середньої освіти
Шпитьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.
на 2017 - 2018 навчальний рік
ДатаЧасКласПредметГолова атестаційної комісіїУчитель, що проводить атестаціюЧлен атестаційної комісії
30.05.189.00Українська моваМигрин Тетяна Федорівна, освіта вища, учитель зарубіжної літератури, директор школи, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»Одарич Лариса Євгеніївна, освіта вища, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"Бубон Раїса Іванівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"
30.05.189.00МатематикаДанилюк Олександра Михайлівна, освіта вища, учитель математики, заступник директора з навчально-виховної роботи, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»Олефіренко Віра Володимирівна, освіта вища, учитель математики, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"Поплавська Наталія Анатоліївна, освіта вища, учитель математики, кваліфікаційна категорія "спеціаліст"
04.06.189.00МатематикаДанилюк Олександра Михайлівна, освіта вища, учитель математики, заступник директора з навчально-виховної роботи, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»Власенко Ольга Володимирівна, освіта вища, учитель математики, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"Поплавська Наталія Анатоліївна, освіта вища, учитель математики, кваліфікаційна категорія "спеціаліст"
04.06.189.00Українська моваМигрин Тетяна Федорівна, освіта вища, учитель зарубіжної літератури, директор школи, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»Одарич Лариса Євгеніївна, освіта вища, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"Бубон Раїса Іванівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"
07.06.189.00Англійська моваМигрин Тетяна Федорівна, освіта вища, учитель зарубіжної літератури, директор школи, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»Санько Ярослав Віталійович, освіта вища, учитель англійської мови, спеціаліст вищої категоріїРудяшко Захар Васильович, освіта вища, учитель англійської мови, кваліфікаційна категорія, "спеціаліст"
07.06.189.00Українська літератураДанилюк Олександра Михайлівна, освіта вища, учитель математики, заступник директора з навчально-виховної роботи, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»Одарич Лариса Євгеніївна, освіта вища, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"Бубон Раїса Іванівна, освіта вища, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, "старший учитель"
.Директор школи Т.Ф.Мигрин

Порядок державної підсумкової атестації у загальних середніх навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році не зміниться. Державна підсумкова атестація відбудеться відповідно до Положення про ДПА, що затверджено наказом МОН у 2014 році.

Директор школи Т.Ф.Мигрин

Графік

проведення ДПА

Дата Час Клас Предмет Учитель, що викладає предмет
15.05 2 урок 4 –А Математика Маліновська Т.М.
15.05 3 урок 4 –Б Математика Федоренко О.В.
15.05 2 урок 4 –В Математика Козюн Л.В.
17.05 3 урок 4 –А Українська мова Маліновська Т.М.
17.05 2 урок 4 – Б Українська мова Федоренко О.В.
17.05 3 урок 4 -В Українська мова Козюн Л.В.

Погоджено

Начальник відділу освіти

Києво-Святошинської райдержадміністрації

_________________________ М.М.Івашко

Склад комісії

по проведенню державної підсумкової атестації в 4 класах

Шпитьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст..

На 2017-2018 навчальний рік

Дата Час Клас Предмет Голова атестаційної комісії Учитель, що проводить атестацію
15.05 2 урок 4 – А Математика Мигрин Тетяна Федорівна – освіта вища, учитель світової літератури, директор школи, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист» Маліновська Тетяна Миколаївна – освіта вища, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії
15.05 3 урок 4 – Б Математика Мигрин Тетяна Федорівна – освіта вища, учитель світової літератури, директор школи, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист» Федоренко Олена Василівна – освіта вища, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «старший вчитель»
15.05 2 урок 4 – В Математика Федоренко Олена Василівна – освіта вища, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «старший вчитель» Козюн Лариса Володимирівна – освіта вища, учитель початкових класів, спеціаліст другої категорії
17.05 3 урок 4 – А Українська мова Федоренко Олена Василівна - освіта вища, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «старший вчитель» Маліновська Тетяна Миколаївна – освіта вища, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії
17.05 2 урок 4 – Б Українська мова Мигрин Тетяна Федорівна – освіта вища, учитель світової літератури, директор школи, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист» Федоренко Олена Василівна – освіта вища, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «старший вчитель»
17.05 3 урок 4 - В Українська мова Мигрин Тетяна Федорівна – освіта вища, учитель світової літератури, директор школи, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист» Козюн Лариса Володимирівна – освіта вища, учитель початкових класів, спеціаліст другої категорії

Директор школи Т.Ф.Мигрин

Державна підсумкова атестація відбуватиметься у наступні строки:

  • початкова школа (4 клас)— у травні з трьох предметів: української мови, літературного читання та математики;
  • основна школа (9 клас)— у червні з трьох предметів: української мови, математики та предмета за вибором навчального закладу;
  • старша школа (11 клас)— з трьох предметів обов’язково для всіх випускників: 5 травня у пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання – з української мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО); 11 травня у пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання – з математики або 13 травня у пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання з історії України у формі ЗНО; 20 травня у навчальному закладі – з іноземної мови за завданнями Міністерства освіти і науки України.
Результати державної підсумкової атестації будуть виставлені у додатки до свідоцтв про базову загальну середню освіту та до атестатів про повну загальну середню освіту, а також враховуватимуться при визначенні середнього бала атестата.
Кiлькiсть переглядiв: 186

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.