Затверджено

Директор школи _______________Т.Ф.Мигрин

Г Р А Ф І К

проведення І (шкільного) етапу всеукраїнських учнівських олімпіад

2017 – 2018 навчальний рік

№ п/п Предмет Дата проведення Класи, учні яких беруть участь у І етапі Вчитель, що відповідає за проведення олімпіади
1. Біологія 10.10. – 12.10.17 8 - 11 Дубас Л.В.
2. Українська мова і література 10.10 – 12.10.177 - 11 Богата О.М.
3. Трудове навчання 10.10 – 12.10.17 8 - 9 Кухарчук О.Ф.
4. Образотворче мистецтво 12.10 – 17.10.17 6 - 9 Подлевська О.В.
5. Іноземні мови (англійська, німецька) 12.10 – 17.10.17 8 - 11 Неділько К.І.
6. Інформатика 12.10 – 17.10.17 8 - 11 Фесич М.Ю.
7. Історія 12.10 – 17.10.17 8 - 11 Лєбєдєва О.С.
8. Хімія 17.10 – 19.10.17 7 - 11 Пінєвич О.А.
9. Математика 17.10 – 19.10.17 6 - 11Олефіренко В.В.
10. Географія 17.10 – 19.10.17 8 - 11 Рекеда Т.І.
11. Правознавство 17.10 – 19.10.17 9 - 10Лєбєдєва О.С.
12. Фізика19.10 – 23.10.17 7 - 11 Башинський Л.Ф.
13.Інформаційні технології 19.10 – 23.10.17 8 - 11 Фесич М.Ю.
14. Економіка 19.10 – 23.10.17 10 -11 Рекеда Т.І.
15. Астрономія 23.10 – 26.10.17 11 Фесич М.Ю.
16. Зарубіжна література 23.10 – 26.10.17 7 - 11 Одарченко К.І.

Графік проведення ІІ етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад

з навчальних предметів

у 2017/2018 навчальному році

№ з/п Назва предмету Дата проведення Навчальний заклад, на базі якого проводиться олімпіада Класи, учні яких беруть участь у II етапі Відповідальний
1. Біологія 04.11.2017 Боярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 8-11 Джижуленко Л.Г.
2. Українська мова і література 05.11.2017 Соф.-Борщагівський НВК “СШ І-ІІІ ст.- ЗОШ І-ІІІ ст.” 7-11 Прокуда В.О.
3. Трудове навчання 11.11.2017 Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 8-11 Джижуленко Л.Г.
4. Екологія 12.11.2017 Боярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 10-11 Джижуленко Л.Г.
5. Образотворче мистецтво 12.11.2017 Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 8-11 Байрамова Г.О.
6. Іноземні мови (англійська, французька, німецька, іспанська) 18.11.2017 Соф.-Борщагівський НВК “СШ І-ІІІ ст.- ЗОШ І-ІІІ ст.” 8-11 Байрамова Г.О.
7. Інформатика 19.11.2017 Боярський НВК «Гімназія - ЗОШ І ступеня» 8-11 Незабитовський І.М.
8. Історія 25.11.2017 Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 8-11 Дікова В.Г.
9. Хімія 26.11.2017 Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 7-11 Дікова В.Г.
10. Математика 02.12.2017 Боярський НВК «Колегіум - ЗОШ І-ІІІ ступенів №3» 6-11 Незабитовський І.М.
11. Географія 03.12.2017 Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 8-11 Дікова В.Г.
12. Правознавство 09.12.2017 Боярський НВК “Гімназія - ЗОШ І ступеня” 9-11 Дікова В.Г.
13. Фізика 10.12.2017 Боярський НВК «Колегіум - ЗОШ І_ІІІ ступенів №3» 7-11 Незабитовський І.М.
14. Інформаційні технології 16.12.2017 Боярський НВК “Гімназія - ЗОШ І ступеня” 8-11 Незабитовський І.М.
15. Мови та літератури національних меншин України (польська, болгарська, мова іврит, російська) 17.12.2017 Соф.-Борщагівський НВК “СШ І-ІІІ ст.- ЗОШ І-ІІІ ст.” 8-11 Байрамова Г.О.
16. Економіка 23.12.2017 Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 9-11 Дікова В.Г.
17. Астрономія 24.12.2017 Боярський НВК «Колегіум - ЗОШ І-ІІІ ступенів №3» 10-11 Незабитовський І.М.
18. Зарубіжна література 24.12.2017 Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 7-11 Байрамова Г.О.
Кiлькiсть переглядiв: 132

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.