Підписатися на RSS

До 100-річчя від народженння в.о. сухомлинського

Заходи, спрямовані на вшанування пам'яті видатного українського педагога-гуманіста В.О. Сухомлинського, його сподвижницької педагогічної праці та громадської активності, вивчення творчої спадщини великого педагога, проводяться в Шпитьківській ЗОШ І-ІІІ ступенів.
В шкільній бібліотеці оформлену розгорнуту книжкову виставку "Великий українець, славетний педагог-гуманіст" і дитячий письменник" про життя і творчість Сухомлинського. ДЛя учнів молодших класів організовано куточок "Василь Сухомлинський дітям", де зібрано книги, зміст яких зосереджує увагу постаті Сухомлинського як дитячого письменника. Під час бібліотечних уроків, екскурсій до бібліотеки учні початкових класів з цікавістю розглядали книги автора, слухали уривки з творів педагога, знайомились з ілюстраціми до дитячих книжок.
Виховні години "Учитель добра і краси", години спілкування "Людина великої любові", уроки доброти "Людина починається з добра" проведені для учнів 5-11 класів. Літературну годину "Жив на світі учитель" готують учні 7-х класів.
Для вчителів школи підготовлено інформаційний огляд "Сторінками творів мудрого вчителя", картотека матеріалів з періодичних видань "Сухомлинський і сучасний урок". Про творче впровадження педагогічної спадщини Василя Сухомлинського йшлося на засіданнях кафедр, предметних методичних об'єднань. Обговорення "Етнічні оповідання Василя Сухомлинського як еталонні твори художньої педагогіки " провели вчителі початкових класів. Підбір та викладка матеріалів "В.О.Сухомлинський і Нова українська школа" спрямовані на допомогу вчителям у підготовці до проведення педагогічної ради та педагогічних читань.

Додаток до наказу

Від 28.08.2018 р.№78

ПЛАН

заходів з відзначення 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського

№ п/п Зміст заходів Термін виконання Відповідальні
І.Поповнення бібліотечного фонду творами та методичними рекомендаціями В.О.Сухомлинського, оформлення експозиційу бібліотеці
1. Оновити стенд новими матеріалами з досвіду творчої реалізації педагогічних ідей В.О.Сухомлинського Протягом 2018-2019 н.р. Артюх Л.І
2. Організувати книжкові виставки "Василь Сухомлинський - дітям", зміст яких зосереджує увагу на постаті Сухомлинського як дитячого письменника Протягом 2018-2019 н.р. Артюх Л.І.
3. Поповнити бібліотечний фонд літературою про В.О.Сухомлинського Протягом 2018-2019 н.р. Мигрин Т.Ф. Артюх Л.І.
4. Провести тематичну виставку літератури до 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського "Нова доба освіти за ідеями В.О. Сухомлинського" Вересень-жовтень Артюх Л.І.


Кiлькiсть переглядiв: 233

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.