Методичне об'єднання "Класний керівник"


Проблемне питання:


"Розвиток творчості класного керівника через впровадження компетентнісного підходу до виховання активної особистості"


Керівник МО: Грищенко О.І.

Година спілкування: З родини йде життя людини.

06.03.2017 року в Шпитьківській загальноосвітній школі І - ІІІ ст. учнями 7-а класу та класним керівником Лєбєдєвою О.С. була проведена відкрита виховна година на тему: З родини йде життя людини.

/Files/images/год.jpg

До виховної години учні класу підготували презентації «Моя сім’я - моя родина»

/Files/images/год.jpg

Не скупіться на теплі слова,

Бо у світі багато тепла

Лиш від рідної хати

Та від лагідних рук мами й тата.

Виготовили дивовижні родовідні дерева і розповіли про історію свого роду. /Files/images/год2.jpg

Родина - це стовбур дерево міцного

Це батько і мама, бабусі і дідусі,

Тітки і дядечки, всі до одного,

Ну словом родичі близькі усі.

Учні читали вірші про родину, розгадували родинний кросворд, грали в гру «Збери прислів'я», дивилися відео « Про сім’ю» та мультик «Сім’я», слухали пісню «Українська родина»

Діти визначили, що потрібно для щастя в родині і змогли оформити «Велике серце сім’ї» (Взаємопорозуміння, любов, повага, підтримка один одного, повага, хліб на столі, мирне вирішення конфліктів, посмішка, родинне тепло, мирне небо, достаток…)

А учні, експерти - психологи, науково довели, що щасливе дитинство може бути лише у тих дітей, які живуть у щасливих сім’ях.

Сім’я є найважливішим фактором, який впливає на формування особистості, бо саме в сім’ї дитина просто та невимушено призвичаюється до життя.

В сім’ї будується підґрунтя розуміння дитиною світу, з перших років вона засвоює моральні цінності, соціальні норми, культурні традиції.

Лєбєдєва О.С. ознайомила учнів з проектом «Пам’ятка для дитини»

Коли зміцніють крила, щоб літати,

Не забувай про рідних маму й тата.

Та встигнеш добре слово їм сказати,

Допоки ти живеш у рідній хаті.

І побажала всім вам щастя, здоров'я, злагоди у родинах!

День Соборності ( Злуки) України

22 січня в українській державі відзначається одне з найважливіших свят – День Соборності України. Історично, це свято бере свій початок із подій, які відбулись в 1919 році. Не залишились осторонь цієї події і учні Шпитьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. На заході, який підготувала та провела класний керівник 10-го класу Григорчук С.М. і вчитель історії та правознавства Лєбєдєва О.С., згадувались події об’єднання УНР і ЗУНР в єдину, незалежну,соборну державу.

/Files/images/соб.jpg

Ідея соборності бере свій початок від об'єднання давньоруських земель навколо князівського престолу в Києві, а її філософське коріння сягає часів Візантії. Протягом віків її практичним втіленням займались українські гетьмани Богдан Хмельницький, Іван Мазепа, Петро Дорошенко, Пилип Орлик. У XVIII — початку ХХ ст., коли українські землі були поділені між сусідніми державами: Польщею, Московією, Румунією, Австро –Угорщиною, ця ідея знайшла своє відображення у працях найкращих вітчизняних мислителів, оскільки для боротьби за свої національні інтереси Україні була вкрай важливою територіальна єдність.

/Files/images/DSCF2556.JPG

22 січня 1919 року в Києві на Софійській площі відбулися урочисті збори, на яких було проголошено Акт злуки (об’єднання) українських земель, засвідчений Універсалом про об’єднання УНР і ЗУНР в єдину велику Україну. Ним стверджувалося об’єднання двох тодішніх держав, що постали на уламках Російської й Австро-Угорської імперій в єдину соборну Українську державу, яка відтоді ставала гарантом загальнонаціональних інтересів українців. Століттями розірваний український народ визволився з неволі та возз’єднався на своїй землі в єдиній Українській державі.

/Files/images/DSCF2584.JPG

Акт Злуки був глибоко детермінований історично і спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну національну державу. Він став могутнім виявом волі українців до етнічної й територіальної консолідації, свідченням їх самоідентифікації, становлення політичної нації. Вперше за 600 років він став реальним кроком до об'єднання українських земель, що вплинув на подальші національно-політичні процеси в Україні. Всі ці історичні події були згадані учнями 10-го класу Шпитьківської ЗОШ І-ІІІ ст. на виховному заході присвяченому Дню Соборності (Злуки)України.

Річниця пам'яті Небесної сотні"

/Files/images/DSCF3576.JPG

20 лютого 2017 року в школі відбувся урок-реквієм "А сотню зустріли уже небеса",присвячений річниці пам'яті загиблим героям на Майдані Незалежності в лютому 2014 році.

/Files/images/DSCF3543.JPG


Хвилиною мовчання учні,вчителі та батьки вшанували пам'ять героїв Небесної сотні.На екрані були показані кадри трагічних подій під пісню " Плине кача".На урок були запрошені учні 7,8 і 9 класів.Класний керівник 8-Б класу Олефіренко В.В.

/Files/images/DSCF3554.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 994

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.