Відділ освіти Києво-Святошинської районної державної адміністрації

Шпитьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст..

Н а к а з

від _24 травня 2019 р. № 5

Про переведення учнів 1 -8, 10 класів до наступних класів

Керуючись ст. 53 Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 липня 2015 року за № 924/27369, Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778, на підставі річного оцінювання, за рішенням педагогічної ради (протокол № _5__ від 24.05.2019 р.),

НАКАЗУЮ:

І. Перевести до наступних класів слідуючих учнів :

До 2-А класу:

1.Борисенко Милану Сергіївну

2.Ботвіна Сергія Сергійовича

3. Бугая Максима Олександровича

4. Дегтяренка Дениса Євгенійовича

5. Доценка Богдана Сергійовича

6. Козенюк Катерину Геннадіївну

7. Костенка Захара Миколайовича

8. Кудласевич Яну Віталіївну

9. Кучеренко Наталію Сергіївну

10. Ламбіна Уляна Петрівна

11. Лисенка Максима Олеговича

12. Логвина Максима Юрійовича

13. Мудрика Дениса Миколайовича

14. Осадчого Максима Сергійовича

15. Оцупка Артема Миколайовича

16. Петрова Андрія Олексійовича

17. Пономаренка Олександра Антоновича

18. Скидан Олександру Миколаївну

19. Сокуренко Оксану Ігорівну

20. Черниш Анну Олександрівну

21. Хлопчур Софію Вікторівну

22. Шерета Романа Вікторовича

До 2-Б класу:

1. Бєлого Олександра Ярославовича

2. Бобовича Михайла Олександровича

3. Божицьку Міхаїлу Валентинівну

4. Вишняк Ольгу Володимирівну

5. Гречана Іллю Михайловича

6. Гук Майю Петрівну

7. Дем’янчук Іванну Юріївну

8. Дігтяренко Катерину Олексіївну

9. Захаренка Михайла Івановича

10. Здоренко Анну Євгенівну

11. Карпенко Владиславу Русланівну

12. Капітанюк Софію Олексіївну

13. Кобилінську Вікторію Вікторівну

14. Малихіна Гліба Дмитровича

15. Мірошнікова Ярослава Олексійовича

16. Попчук Майю Олександрівну

17. Рябко Поліну Михайлівну

18. Савчука Тимофія Ігоревича

19. Сенича Назара Йосиповича

20. Севрука Матвія Івановича

21. Соколова Кирила Дмитровича

22. Солончук Мирославу Ігорівну

23. Сілаєву Світлану Миколаївну

24. Тарасенко Анастасію Євгеніївну

25. Федорука Анзора Сергійовича

26. Черниш Анжеліку Андріївну

27. Чорновол Софію Сергіївну

28. Яровенка Миколу-Яноша Олександровича

До 2-В класу:

1. Бея Артема Максимовича

2. Блоху Варвару Сергіївну

3. Вікаренка Данила Романовича

4. Вікаренка Єгора Романовича

5. Грищенка Тараса Валерійовича

6. Дубаса Ярослава Валентиновича

7. Завалія Єгора Андрійовича

8. Казьмірчук Поліну Дмитрівну

9. Козюну Івану Леонідовичу

10. Кузьменко Альону Павлівну

11. Кузьменка Веніаміна Тимофійовича

12. Левченко Дар’ю Дмитрівну

13. Лиштву Єлизавету Сергіївну

14. Огородніченка Андрія Михайловича

15. Пилипенка Артема Сергійовича

16. Пономаренко Лідію Андріївну

17. П’єху Мілену Тарасівну

18. Романюк Марію Віталіївну

19. Сідька Іллю Дмитровича

20. Соколова Романа Дмитровича

21. Спасіченка Дениса Олександровича

22. Томєву Діану Сергіївну

23. Турчина Максима Анатолійовича

24. Усату Ульяну Дмитрівну

До 3-А класу:
1 Близнюк Анну Володимирівну
2 Боєчко Юлію Геннадіївну
3 Бурняшеву Дар’ю Іванівну
4Васильченко Софію Володимирівну
5 Вишняк Маргариту Володимирівну
6 Вишняк Марію Сергіївну
7 Вознюка Євгена Васильовича
8 Гулько Василину Вікторівну
9 Качала Владислава Сергійовича
10 Клімкова Олексія Ілліча
11 Коваленка Максима Миколайовича
12 Коцюк Марію Вікторівну
13 Ліхобабіна Нікіту Олександровича
14 Малицьку Марію Миколаївну
15 Мица Івана Миколайовича
16Мусієнка Олександра Олександровича
17 Пономарчук Софію Федорівну
18 Посіреніна Матвія Андрійовича
19 Посіреніну Соломію Миколаївну
20 Сікало Дар’ю Сергіївну
21 Сотнікову Анну Костянтинівну
22 Тарасенка Антона Дмитровича
23 Федоренка Віталія Анатолійовича
24 Царенка Семена Олександровича
25 Чміленка Арсенія Анатолійовича
26 Швеця Гліба Костянтиновича
До 3-Б класу
1 Андріанова Гліба Володимировича
2 Бабина Макара Васильовича
3 Власенка Гліба Вікторовича
4Гарната Миколу Сергійовича
5 Дідковського Владислава Миколайовича
6 Жилку Уляну Михайлівну
7Жовтоштана Кирила Ігоровича
8 Здоренко Єлизавету Андріївну
9 Здоренка Арсенія Андрійовича
10 Кабакова Тимофія Дмитровича
11 Калушка Климентія Дмитровича
12 Лабунського Коснятина Андрійовича
13 Маркіна Андрія Денисовича
14 Михайленко Софію Вадимівну
15 Панченка Саву Романовича
16 Польовенка Івана Сергійовича
17 Родіонова Олексія Андрійовича
18 Сироша Єгора Володимировича
19 Спасіченко Кіру Юріївну
20 Тарасенка Віталія Вікторовича
21 Чагіну Анастасію Василівну
22 Шевчук Марію Павлівну
23Юрчука Андрія Васильовича
До 3-В класу
1 Борисенка Мимофія Сергійовича
2 Галку Анатолія Кириловича
3 Глінську Анастасію Володимирівну
4 Глушка Михайла Васильовича
5 Дегтяренко Наталію Анатоліївну
6 Дубаса Артема Ігоровича
7 Духнка Назара Юрійовича
8 Кравцову Ірину Володимирівну
9 Лагуту Андрія Анатоліойвича
10 Лещишину Анастасію Сергіївну
11 Матковську Мирославу Валеріївну
12 Нестерчука Костянтина Валентиновича
13 Одарченка Святослава Юрійовича
14 Потапчук Ілону Василівну
15 Репік Інну Русланівну
16 Симаченка Максима Олександровича
17 Сікала Дениса Михайловича
18 Сіроша Артема Геннадійовича
19 Тимофеєву Олександру Вікторівну
20 Шамич Вікторію Андріївну
21 Швець Олександру Вікторівну
До 4-А класу:
1 Головатюка Михайла Васильовича
2 Ерікяна Спартака Робертовича
3 Заїць Ганну Олександрівну
4 Заїця Артема Олександровича
5 Козолій Анастасію Сергіївну
6 Лахтадир Софію Сергіївну
7 Левченко Олександру Олександрівну
8 Левінську Олександру Олександрівну
9 Луцкову Вероніку Олександрівну
10 Мельника Дмитра Сергійовича
11 Мойсеєнка Артема Сергійовича
12 Моргун Вероніку Андріївну
13 Мухіну Ірину Іванівну
14 Нечай Антоніну Ігорівну
15 Омельченко Маргариту Русланівну
16 Осадчу Русану Сергіївну
17 Паламар Кіру Юріївну
18 Сивака Дмитра Олеговича
19 Скороход Софію Анатоліївну
20Тарасенко Іванну Олександрівну
21 Федчишину Софію Володимирівну
22 Черкезюк Вероніку Валентинівну
23 Черниша Артема Євгенійовича
24 Черниша Віталія Віталійовича
25 Черниша Даніеля Олександровича
26 Черновол Вікторію Євгеніївну
28 Шалюту Андрія Юрійовича
До 4 - Б класу
1 Бена Алі Мохамеда Салах
2 Гусарука Артема Руслановича
3 Давиденка Руслана Олександровича
4 Дягтяренка Андрія Олександровича
5 Жилка Марка Яковича
6 Кабакова Данила Дмитровича
7 Кменик Анастасію Дмитрівну
8 Кобилінську Ксенію Вікторівну
9 Колесник Анастасію Вадимівну
10 Кохан Вікторію Іванівну
11 Кучер Олександру Іванівну
12 Марущака Дениса Костянтиновича
13 Полонського Олександра Олександровича
14 Пономаренка Максима Антоновича
15 Семенчук Ярославу Олександрівну
16 Спасіченко Уляну Анатоліївну
17 Сятиню Луку Лукича
18 Товченка Ярослава Андрійовича
19 Черниша Євгенія Сергійовича
20 Черниша Максима Володомировича
21 Чміленка Олександра В’ячеславовича
22Усова Іллю Олександровича
До 4-В класу:
1 Астапенко Вікторію Михайлівну
2 Бабіченка Дениса Миколайовича
3 Балан Аріну Іванівну
4 Богдановича Богдана Олександровича
5 Бокоч Вікторію Іванівну
6 Бугіля Ростислава Сергійовича
7 Кохана Назара Максимовича
8Кузьменко Валерію Олександрівну
9 Мамонтову Дарію Анатоліївну
10 Мойсеєнко Єлизавету Сергіївну
11 Олексієнка Яна Євгенійовича
12 Орошан Олександру Андріївну
13Панаса Романа Васильовича
14 Панченко Маргариту Олександрівну
15 Пилипчук Олександру Русланівну
16 Пономаренка Дмитра Геннадійовича
17 Шуляка Михайла Юрійовича
До 5-А класу:

1. Балан Юлію Іванівну

2. Бондарчук Ярослава Андрійовича

3. Гнатюк Ірину Олександрівну

4. Грабову Діану Денисівну

5. Дебопре Валерію Павлівну

6. Дивніч Анну Олексіївну

7. Дихнича Дениса Ігоровича

8. Дударенка Ярослава Олександровича

9. Єфремова Олександра Юрійовича

10. Козолія Іллю Ігоровича

11. Кравець Валерію Володимирівну

12. Кузьменко Надію Тимофіївну

13. Левчука Артема Олександровича

14. Малицьку Олександру Миколаївну

15. Мірошнікову Аміну Олексіївну

16. Оскому Олександра Костянтиновича

17. Полос Анжелу Миколаївну

18. Сачко Анастасію Віталіївну

19. Сердюка Артема Віталійовича

20. Сухих Ростислава Романовича

21. Терещука Максима Дмитровича

22. Ткачука Віктора Олександровича

23. Чуфищука Марка Михайловича

24. Швеця Максима Геннадійовича

До 5-Б класу:

1. Бобовича Вадима Олександровича

2. Грищенко Даніелу Михайлівну

3. Грязнову Анну Олександрівну

4. Дужик Анастасію Вікторівну

5. Ерікяна Михайла Мартіковича

6. Жилко Єлизавету Іванівну

7. Ільченко Софію Олегівну

8. Ільченко Дениса Олександровича

9. Караман Крістіну Олегівну

10. Кочерешко Софію Володимирівну

11. Кочук Софію Дмитрівну

12. Лещишину Вікторію Сергіївну

13. Литвинчук Христину Михайлівну

14. Лича Івана Олександровича

15. Мороза Олександра Олександровича

16. Настенка Михайла Максимовича

17. Рзаєва Руслана Різвановича

18. Савенка Захара Сергійовича

19. Савицького Владислава Сергійовича

20. Сапачук Катерину Романівну

21. Сенича Івана Ігоровича

22. Сениша Тараса Юрійовича

23. Сидоренко Михайла Романовича

24. Урсуляк Марію Іллівну

25. Харламову Анжеліку Володимирівну

26. Шамич Дар’ю Сергіївну

27. Чорного Артема Володимировича

До 5-В класу:

1. Вишняк Анну Іванівну

2. Головирських Данила Миколайовича

3. Дяченко Єлизавету Миколаївну

4. Ємець Владиславу Віталіївну

5. Єрмакова Дениса Артемовича

6. Зеленькову Вікторію Леонідівну

7. Калугіна Максима Михайловича

8. Ковальчук Кароліну Русланівну

9. Куницького Дениса Вікторовича

10. Лісову Аліну Анатоліївну

11. Миколюка Олександра Олександровича

12. Мелешкіна Андрія Олексійовича

13. Потапчук Анастасію Василівну

14. Пронько Вікторію Андріївну

15. Сєліну Поліну Андріївну

16. Сіренко Софію Сергіївну

17. Тимченко Зою Андріївну

18. Толкачову Меланію Миколаївну

19. Трубнікову Меланію Сергіївну

21. Халецького Артема Володимировича

22. Шутун Вікторію Олександрівну

23. Щербініна Артема Юрійовича

До 6-А класу:

1. Андріанову Анастасію Петрівну

2. Андрущенко Вікторію Миколаївну

3. Багрій Аліну Володимирівну

4. Близнюк Владиславу Володимирівну

5. Зубань Ліану Леванівну

6. Іванчука Олександра Романовича

7. Качала Валентина Сергійовича

8. Кравцова Дениса Володимировича

9. Кучеренко Олександру Ярославівну

10. Лукашенко Анастасію Олександрівну

11. Назарчук Жанна Василівна

12. Опановича Богдана Юрійовича

13. Пащенко Вікторію Русланівну

14. Петренка Артема Федоровича

15. Пономаренка Костянтина Андрійовича

16. Пугача Дениса Ігоровича

17. Родзінську Анастасію Володимирівну

18. Сада Олександра Анатолійовича

19. Сидоришину Ірину Олександрівну

20. Сівченко КрістінуЮріївну

21. Тарасенка Владислава Олександровича

22. Тереню Михайла Олександровича

23. Федоренка Богдана Володимировича

24. Хмілевську Крістіну Сергіївну

25. Чагіну Дарію Василівну

26. Черниша Олександра Олександровича

27. Шалухана Олексія Вячеславовича

До 6 -Б класу:

1. Броварську Єлизавету Анатоліївну

2. Грушову Вікторію Григорівну

3. Гулько Варвару Вікторівну

4. Данильченко Софію Сергіївну

5. Дроздюка Вадима Віталійовича

6. Задерея Андрія Вікторовича

7. Зінченка Олександра Руслановича

8. Козія Олександра Олександровича

9. Лаврегу Маргариту Сергіївну

10. Малика Максима Сергівйовича

11. Мігрін Діану Юріївну

12. Морозову Софію Миколаївну

13. Павлунько Катерину Русланівну

14. Павлюка В’ячеслава Вікторовича

15. Пастушенко Анастасію Андріївну

16. Польовенко Анну Сергіївну

17. Посіреніна Ореста Миколайовича

18. Руденко Анастасію Вадимівну

19. Сачко Віолетту Віталіївну

20. Сирош Катерину Сергіївну

21. Степанчук Анну Сергійовича

22. Томєва Сергія Сергійовича

23. Туровця Володимира Миколайовича

24. Туровця Артура Олександровича

25. Флакея Андрія Руслановича

26. Харченка Івана Олександровича

27. Черновола Дмитрія Сергійовича

28. Чуфищук Софію Михайлівну

29. Шатрукову Світлану Романівну

30. Шевчука Сергія Сергійовича

До 6-В класу:

1. Бичковську Катерину Ярославівну

2. Бокоча Миколу Івановича

3. Брезінського Аркадія Мирославовича

4. Зощука Дениса Віталійовича

5. Качана Дениса Олександровича

6. Кузьменко Віру Тимофіївну

7. Кузьменка МікуПавловича

8. Латипову Анну Сергіївну

9. Машкова Віталія Сергійовича

10. Оцупок Ангеліну Миколаївну

11. Пастушенко Дарину Олександрівну

12. Петрову Юлію Олексіївну

13. Півня Назара Валентиновича

14. Приходько Катерина Артемівну

15. Сологуба Андрія Олеговича

16. Удода Ростислава Сергійовича

17. Шамича Дмитра Олександровича

18. Шевчука Богдана Віталійовича

19. Шевчука Назара Віталійовича

20. Юрчука Тараса Васильвича

21. Ющенко Софію Олександрівну

До 7-А класу:

1. Бабич Анастасію Ігорівну

2. Барасій Альбіну Василівну

3. Борисенка Володимира Васильовича

4. Бурцеву Олександру Олегівнук

5. Власенка Романа Володимировича

6. Гук Вікторію Владиславівну

7. Дужик Дар’ю Вікторівну

8. Ерікяна Артура Робертовича

9. Журавля Максима Романовича

10. Зимогляда Богдана Михайловича

11. Капітанюк Анастасію Олексіївну

12. Качало Альону Сергіївну

13. Костенка Єгора Валерійовича

14. Кучеряву Валерію Валеріївну

15. Мастилка Валерія Віталійовича

16. Мельник Юліану Петрівну

17. Неділько Єву Вікторівну

18. Павленка Павла Вікторовича

19. Панченко Кіру Романівну

20. Полос Софію Ігорівну

21. Прокопенко Анастасію Вікторівну

22. Пугач Анну Ігорівну

23. Турського Ярослава Борисовича

24. Фролова Нікіту Сергійовича

25. Харламову Альону Володимирівну

26. Цхая Богдана Віталійовича

27. Чміленка Дмитра В’ячеславовича

28. Черновола Артема Євгенійовича

До 7-Б класу:

1. Виноградова Артема Олеговича

2. Герасименко Мілану Мухідівну

3. Грищенко Анну Олегівну

4. Дегтяренко Анастасію Володимирівну

5. Дігтяренка Юрія Володимировича

6. Довгич Каріну Олександрівну

7. Довгича Кирила Олександровича

8. Жигадла Василя Олександрівну

9. Кабакову Валерію Дмитрівну

10. Каплуна Олександра Тарасовича

11. Кахеля Ібрагіма Нехадовича

12. Кобилінського Максима Вікторовича

13. Косенко Олександру Олегівну

14. Кочерешка Кирила Володимировича

15. Кручек Марію Валеріївну

16. Кузько Оксану Андріївну

17. Осадчу Лілію Вікторівну

18. Павленко Катерину Юріївну

19. Сумарюк Анастасію Русланівну

20. Царінну Анастасію Валеріївну

21. Цегельнюк Софію Юріївну

До 7-В класу

1. Андрусіка Євгенія Павловича

2. Астапенко Вероніку Михайлівну

3. Грицай Василису Петрівну

4. Дернового Давида Руслановича

5. Дзіся Богдана Максимовича

6. Дубаса Богдана Олександровича

7. Зогова Ярослава Володимировича

8. Ковальчука Вадима Олександровича

9. Макаренка Максима Васильовича

10. Михайленка Даниіла Вадимовича

11. Мороза Івана Олександровича

12. Нестерчук Валентину Валентинівну

13. Орошан Софію Андріївну

14. Осадчого Сергія Сергійовича

15. Стефанюк Ольгу Ігорівну

16. Турчина Дмитра Анатолійовича

17. Фурченка Ігоря Олексійовича

18. Царенко Марію Олександрівну

19. Черниш Майю Олександрівну

20. Ющук Аліну Віталіївну

21. Ярошенка Павла Сергійовича

До 8-А класу

1. Болдецького Сергія Васильовича

2. Бранашко Анастасію Олегівну

3. Вихрістенка Дмитра Олександровича

4. Вознюка Віктора Михайловича

5. Вознюка Олександра Васильовича

6. Головатенка Артема Олександровича

7. Гречана Олексія Михайловича

8. Гриценко Вікторію Володимирівну

9. Гуцол Юлію Богданівну

10. Дзюбенка Євгена Васильовича

11. Дивніча Назарія Олександровича

12. Дмитренко Марічку Євгенівну

13. Дубаса Максима Ігоровича

14. Жилка Дар’ю Михайлівну

15. Ільчука Володимира Володимировича

16. Козюна Дмитра Леонідовича

17. Копил Марію Василівну

18. Кулібабу Олексія Андрійовича

19. Левицьку Вікторію Юріївну

20. Мельника Павла Сергійовича

21. Мельника Сергія Ярославовича

22. Моргуна Романа Андрійовича

23. Пінєвича Богдана Олександровича

24. Подлевську Катерину Василівну

25. Пухальського Романа Сергійовича

26. Скроцького Станіслава Сергійовича

27. Фесенка Артема Івановича

28. Черниш Анастасію Олександрівну

29. Чеснокову Катерину Олександрівну

30. Чорновол Вероніку Святославівна

31. Шпак Софію Іоганівна

до 8 - Б класу

1. Бесараб Лесю Петрівну

2. Бондаренка Юрія Олександровича

3. Бондарчука Кирила Андрійовича

4. Бугіль Сніжану Сергіївну

5. Вербу Вадима Владиславовича

6. Волянського Нікіту Олександровича

7. Вишняка Віктора Івановича

8. Вишняка Володимира Миколайовича

9. Волинця Глєба Євгенійовича

10. Демчука Богдана Михайловича

11. Дубас Камілу Миколаївну

12. Кахеля Абдулла Нехадовича

13. Клевчука Андрія Олександровича

14. Ковбій Каріну Олексіївну

15. Компаніченка Марка Костянтиновича

16. Кононова Іллю Вікторовича

17. Кудласевич Вероніку Віталіївну

18. Куницького Богдана Вікторовича

19. Литвинчук Аннамарію Михайлівну

20. Лиштву Інну Сергіївну

21. Масовець Богдану Анатоліївну

22. Піскуна Іллю Андрійовича

23. Степуру Миколу Миколайовича

24. Тарасенка Романа Ігоровича

25. Ткачука Ярослава Олександровича

26. Чміленка Олега Анатолійовича

27. Шалухан Поліну В’ячеславівну

28. Швець Ангеліну Валеріївну

29. Швець Наталію Андріївну

До 9-А класу

1. Андрієнка Іллю Ігоровича

2. Астапенка Іллю Михайловича

3. Бабина Олександра Максимовичса

4. Гнатюк Владиславу Дмитрівну

5. Граждан Аліну Віталіївну

6. Грищенко Тетяну Василівну

7. Дегтяренко Ольгу Володимирівну

8. Дударенка Іллю Сергійовича

9. Дударенко Єлізавету Володимирівну

10. Дякунчака МаксимаВасильовича

11. Здоренко Вікторію Євгеніївну

12. Ільченко Мирославу Олександрівну

13. Козолій Каріну Сергіївну

14. Козяр Вікторію Юріївну

15. Колоду Іуліанію Михайлівну

16. Кузьменка Луку Павловича

17. Лейченко Дар’ю Юріївну

18. Мазаного Назара Миколайович

19. Нехая Кіріла Ігоровича

20. Сердюк Вікторію Віталіївну

21. Солов’я Владислава Сергійовича

22. Стефанюк Ірину Ігорівну

23. Товченка Олександра Ігоровича

24. Федорук Ельміру Сергіївну

25. Черниша Ярослава Володимировича

26. Шевченка Валентина Валентиновича

27. Шекель Дарину Олександрівну

28. Шенцева Максима Євгеновича

29. Павлова Дмитра Олександровича

До 9-Б класу

1. Глушка Максима Анатолійовича

2. Григорчука Дмитра Івановича

3. Гришко Діану Сергіївну

4. Дернового Володимира Руслановича

5. Єрмоленка Валентина Олександровича

6. Загорудько Ангеліну Олександрівну

7. Зогова Руслана Володимировича

8. Ільченка Андрія Олександровича

9. Карпенка Володимира Руслановича

10. Кирилюк Іванну Миколаївну

11. Клюска Іллю Валерійовича

12. Кондартенко Владиславу Вікторівну

13. Корпана Богдана Олександровича

14. Кузнєцова Єгора Максимовича

15. Кушнірика Іллю Івановича

16. Левченка Максима Віталійовича

17. Кравченка Олексія Віталійовича

18. Леочка Ігоря Юрійовича

19. Мельникову Ірину Олександрівну

20. Мургу Богдана Івановича

21. Пономарьова Іллю Володимировича

22. Прокопенка Артема Анатолійовича

23. Пустовойта Данила Петровича

24. Савченко Вероніку Сергіївну

25. Семку Ірину Олександрівн

26. Сениш Катерину Юріївну

27. Улещенка Остапа Володимировича

28. Шалюту Владислава Юрійовича

29. Якименко Софію Олександрівну

30. Ярмоша Владислава Володимировича

До 11 класу:

1. Антоненка Ярослава Олександровича

2. Білоуса Андрія Анатолійовича

3. Галінську Надію Вікторівну

4. Галінського Сергія Вікторовича

5. Гримак Єлєну Романівну

6. Демківську Богдану Сергіївну

7. Дорощук Світлану В’ячеславівну

8. Жигадла Олександра Олександровича

9. Ковальчук Аліну Олександрівну

10. Косенко Дарину Олегівну

11. Кравець Вікторію Валентинівну

12. Кукульчука Валерія Миколайовича

13. Кучеренко Єлизавету Юріївну

14. Лазанюк Єлизавету Олександрівну

15. Маньківську Анастасію Миколаївну

16. Медвідя Владислава Михайловича

17. Мельника Олександра Сергійовича

18. Метенко Дар’ю Сергіївну

19. Михайленко Анастасію Вадимівну

20. Ногу Владислава Валентиновича

21. Подлевського Романа Васильовича

22. Радзевича Ярослава Руслановича

23. Сіроша Дмитра Анатолійовича

24. Тишенко Наталію Сергіївну

25. Черниша Назара Сергійовича

26. Чилякову Вероніку Володимирівну

27. Шлейченка Богдана Андрійовича

28. Щербіну Діану Іванівну


4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор школи Т.Ф.Мигрин

Кiлькiсть переглядiв: 1661

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.