Спортивний актив Шпитьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів навчання
на 2017 — 2018 н. р.
Прізвище, ім'я | Клас |
1. Голосов Богдан | 11-А |
2. Кузьменко Ян | 11-А |
3. Кузьменко Андрій | 10 |
4. Дегтяренко Дмитро | 11-Б |
5. Полос Владислав | 11-Б |
6. Кобильчук Микита | 9-А |
7. Кабаков Олександр | 9-А |
8. Максимова Аліна | 11-Б |
9. Кравченко Ірина | 9-Б |
Склад суддівських бригад школи
з видів спорту на 2017 — 2018 н. р.
Вид спорту | Клас | Вид спорту | Клас |
Легка атлетика | Баскетбол | ||
Кравченко Ірина | 9-Б | Кузьменко Андрій | 10 |
Кобильчук Микита | 9-А | Дегтяренко Дмитро | 11-Б |
Пронько Ірина | 11-Б | Кобильчук Микита | 9-А |
|
| Кузьменко Ян | 11-А |
Футбол | Настільний теніс | ||
Кабаков Олександр | 9-А | Кузьменко Андрій | 10 |
Кузьменко Ян | 11-А | Черниш Сергій | 11-Б |
Дегтяренко Дмитро | 11-Б | Бабченко Владислав | 10 |
Волейбол | Шахи - шашки | ||
Максимова Аліна | 11-Б | Касьянов Павло | 11-А |
Кобильчук Микита | 9-А | Дегтяренко Дмитро | 11-Б |
Дегтяренко Дмитро | 11-Б | Кузьменко Ян | 11-А |
|
| Лозовий Олександр | 11-Б |
|
| Кобильчук Микита | 9-А |
Затверджено
Директор школи Мигрин Т.Ф.
Календар
Спортивно-масових заходів Шпитьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів
на 2014-2015 навчальний рік
Вересень — проходження медогляду.
Вересень
1. Олімпійський тиждень | 15.09 — 19.09 | Грищенко Л.П., Пронько А.Д., Дубас В.Д. |
2. Футбол 7-8 класи | 22.09 — 26.09 | Польовенко Л.Г. |
Жовтень
3. Футбол 5-6 класи | 29.09 — 03.10 | Польовенко Л.Г. |
4. Участь у районних змаганнях з футболу | жовтень | Польовенко Л.Г. |
5. Змагання з настільного тенісу 8-9 класи | 6.10 — 10.10 | Дубас В.Д. |
6. Відкриття спартакіади | 13.10 | Дубас В.Д., Пронько А.Д. |
7. Змагання з настільного тенісу 10-11 класи | 20.10 — 31.10 | Дубас В.Д. |
Листопад
8. Веселі старти 3-4 класи | 03.11 — 07.11 | Грищенко Л.П. |
9. Козацькі розваги 5-6 класи | 10.11 — 14.11 | Польовенко Л.Г. |
10. Р-нні змагання з настільного тенісу | листопад | Дубас В.Д. |
11. Волейбол (хлопці) 8-11 класи | 17.11 — 21.11 | Пронько А.Д., Дубас В.Д. |
12. Волейбол (дівчата) 8-11 класи | 24.11 — 28.11 | Пронько А.Д., Дубас В.Д. |
Грудень
13. “Нумо, хлопці!” 10-11 класи | 01.12 — 05.12 | Дубас В.Д., Пронько А.Д. |
14. Елементи волейболу 6-7 класи | 08.12 — 13.12 | Польовенко Л.Г. |
15. Змагання з шахів 8-9, 10-11 класи | 15.12 — 19.12 | Дубас В.Д, Іванов А.О. |
Січень
16. Районні змагання з шахів 8-10 класи | січень | Дубас В.Д, Іванов А.О. |
17. Змагання з елементами баскетболу 3-4 класи | 12.01 — 17.01 | Грищенко Л.П.
|
18. Змагання з елементами баскетболу 5-6 класи | 19.01 — 23.01 | Польовенко Л.Г., Грищенко Л.П. |
19. Баскетбол (хлопці) 10-11 класи | 26.01 — 30.01 | Дубас В.Д., Пронько А.Д. |
Лютий
20. Баскетбол (хлопці) 8-9 класи | 02.02 — 06.02 | Дубас В.Д., Польовенко Л.Г. |
21. Волейбол (хлопці) 8-9, 10-11 класи | 09.02 — 13.02 | Дубас В.Д., Пронько А.Д., Польовенко Л.Г. |
22. Волейбол серед 8-9 класів, збірної вчителів | 16.02 — 20.02 | Пронько А.Д., Дубас В.Д. |
23. Волейбол (дівчата) 8-9, 10-11 класи | 23.02 — 27.02 | Пронько А.Д., Дубас В.Д. |
Березень
24. Районні змагання з волейболу 8-10 класи | березень | Пронько А.Д. |
25. Змагання з волейболу (дівчата) 7-8 класи | 02.03 — 06.03 | Пронько А.Д., Польовенко Л.Г. |
26. Змагання з елементами волейболу 5-6 класи | 09.03 — 14.03 | Польовенко Л.Г. |
Квітень
27. Піонербол 3-4 класи | 30.03 — 03.04 | Грищенко Л.П. |
28. Відбіркові змагання з ЛА 8-11 класи | 30.03 — 03.04 | Пронько А.Д., Дубас В.Д. |
29. “Старти надій” 7-8 класи | 06. 04 — 10.04 | Дубас В.Д., Пронько А.Д., Польовенко Л.Г. |
30. Районні змагання з ЛА | квітень | Дубас В.Д., Пронько А.Д., Польовенко Л.Г. |
Травень
31. Районні змагання “Старти надій” 7 класи | травень | Пронько А.Д., Польовенко Л.Г. |
32. Футбол 3-4 класи | 11.05 — 15.05 | Грищенко Л.П. |
33. Футбол 5-6 класи | 18.05-22.05 | Польовенко Л.Г. |
Коментарi
lyuba
2014-05-12 22:38:41:-)...